Індустрії

Залізорудна та металургійна

залізорудний комбінат

На гірничо-збагачувальних, залізорудних комбінатах та інших підприємствах де транспортований матеріал містить частковий вміст заліза/міді/золота/ тощо (до 70%) є необхідність запобігати попаданню сторонніх металевих предметів для збереження конусних дробарок.

Конвеєрний металодетектор «Бар'єр-409» призначений для застосування на стрічкових транспортерах залізорудної сировини з вмістом заліза (або іншого металу) до 70%, при цьому він виявляє сторонні металеві предмети з марганцевої сталі, чорних і кольорових металів без зміни чутливості.

В металургії при виробництві агломерату для захисту дробарок від поломок при попаданні сторонніх металевих фрагментів застосовують конвеєрні металодетектори "Бар'єр".

При подальшому дробленні агломерату конвеєрні металодетектори "Бар'єр" унеможливлюють потрапляння сторонніх металевих фрагментів у дробарку.

Будівельна

Цегельне виробництво

Конвеєрні металодетектори «Бар'єр» застосовуються на цегляному виробництві, де для зменшення кількості металу, що проходить на валкову дробарку, можуть застосовуватися залізовідділювачі. Залізовідділювач витягує зі стрічкового транспортера тільки магнітні метали, що знаходяться на поверхні шихти.

Металдетектор «Бар'єр» встановлюється на стрічковому транспортері після залізовідділювача; виявляє всі метали (кольорові, чавун, легована сталь) та зупиняє транспортер у разі виявлення на ньому стороннього металу або керує механізмом видалення металу.

Виробництво щебню

Використання на щебеневих заводах конусних, молоткових та роторних дробарок середнього та дрібного дроблення зобов'язує для їхнього захисту від сторонніх металевих предметів використовувати конвеєрні металодетектори. Зокрема, у цій галузі промисловості приділяють особливу увагу здатності металодетектора виявити сторонні фрагменти з марганцевої сталі, які потрапляють на виробничу лінію як частини бурових коронок та екскаваторних зубів.

Металдетектори «Бар'єр» від самого початку розроблялися з можливістю виявлення марганцевої сталі. Останні версії конвеєрних металодетекторів «Бар'єр» здатні виявляти марганцеву сталь з такою самою чутливістю, як і залізо.

Задати питання