Наші клієнти

Перший

металодетектор "Бар'єр" був установлений в вересні 1997 року.

На сьогоднішній день встановлено більш ніж 700 металодетекторів "Бар'єр" на 135-ти підприємствах різних галузей промисловості, із них 112 підприємств в Україні і 23 підприємств в інших країнахЩебня

Залізної руди

Уранової руди

вироблених в Україні інспектуються металодетектором «Бар'єр».

...

ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»

Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків.

Сайт: http://www.atom.gov.ua

...

ArcelorMittal

найбільша металургійна компанія світу, на кінець 2008 року контролювала 10% світового ринку сталі.

Сайт: corporate.arcelormittal.com

...

Kazakhmys

Гірнича та металургічна компанія, займає одинадцяте місце в світі по виплавці міді, виробляє 90% всієї міді в Казахстані.

Сайт: www.kazakhmys.kz

Ковальська

Алмаликський ГМК

одне з найбільших горно-металургійних підприємств в Узбекистане, виробник 90% срібла і 20% золота в Узбекистані, найбільший виробник міді в Центральній Азії.

Сайт: https://agmk.uz

...

ERG

У склад входять такі виробничі компанії, як: ТНК Казхром, Жайремський ГЗК, Соколовсько-Сарбайське гірничо-збагачувальне виробниче об'єднання (ССГПО), Алюміний Казахстана

Сайт: www.erg.com

...

Lafarge

Світовий лідер в області будівельних матеріалів, займає високі позиції з виробництва цементу, бетону та наповнювачів у 62 країнах по всьому світу.

Сайт: www.lafarge.ua

...

ПАТ "Запоріжський залізорудний комбінат"

Одне з найбільших підприємств горно-металургійної галузі України. Побудований на базі Южно-Білозерського родовища багатих залізних руд. З часткою заліза в рудному масиві – від 48 до 69%.

Сайт: www.zgrk.com.ua

...

Ferrexpo Poltava Mining

ПАТ «Полтавський ГЗК»— найбільший в Україні виробник і експортер залізорудних окатишів, застосованих в чорної металургії та виробництва сталі.

Сайт: www.ferrexpo.ua/

...

Metinvest Holding, LLC

В склад Групи «Метинвест» входять 24 підприємства, які базуються в Україні, в Європі та США: ММК ім. Ільича, Інгулецький ГЗК, Північний ГЗК, Центральний ГЗК, Авдіївський КХЗ, ВАТ «Запоріжсталь», ПАТ «МК «Азовсталь» і.т.д.

Сайт: www.metinvestholding.com

...

ЮГОК

Одно из пяти найбільших гірничо-збагачувальних підприємств України та єдине в країні, яке виробляє агломерат.

Сайт: www.ugok.info

Ковальська

Ковальська

ПБГ Ковальская - найбільший виробник будівельних матеріалів і один з провідних забудовників житлової та комерційної нерухомості в Україні.

Сайт: http://kovalska.com

Ковальська

Навоійський ГМК

АТ "НГМК" - входить в десятку провідних світових компаній-виробників золота і є найбільшим гірничодобувним підприємством Узбекистана.

Сайт: https://www.ngmk.uz

...

HeidelbergCement AG

Всесвітній лідер у сфері виробництва будівельних матеріалів і один із провідних світових виробників цементу, бетону та інших будівельних продуктів, є одним із світових лідерів з виробництва будівельних матеріалів. HeidelbergCement присутній на ринку України з 2001 року.

Сайт: www.heidelbergcement.com

Задати питання